RX 580 "sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatası

Hyrooa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ne olur yardım edin kafayı yiyeceğim. İlk 2 hafta önce olmuştu çok sallamadım o zaman. Sonra 2, 3 defa daha yapmaya başladı sonra çözümlerine bakayım dedim. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın demiş çoğu kişi yaptım 1, 2 gün hata vermedi. Sonra yine aynı hatayı almaya başladım. Bu sefer direk format attım. 4, 5 gündür hata falan vermiyordu bugün sabah tekrar aynı hatayı verdi.
MSI RX 580 Armor 8 GB.
Intel Pentium G4560 3.50GHz.
Kingston HyperX Fury 8 GB 2400MHz DDR4 RAM.
Gigabyte B250M anakart.
Ekran kartını 2020 Haziran'da sıfır almıştım ve şu ana kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Evet RX 580 sistem darboğaz yapıyor ama koca 11 ay boyunca sıkıntı yoktu şimdi durduk yere başladı. Ne yapabilirim?

Ekran Görüntüsü (31).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bundan kurtulmanın yolu yok sanırım benim de en son 13Mayıs'ta başıma gelmişti bugün durduk yere yine başladı.(devam ediyor) diğer klasik çözümler dışında bilgisayarı açtığınız zaman Windows şifre girme ekranında biraz bekledikten sonra giriş yapın. Hızlı açılışlarda buna sebep oluyor. "ne alaka?" demeyin, ben de bilmiyorum AMD'ye sormak lazım.
Ek olarak: Ekran kartının güç pinlerini takın çıkartın ben 2 defa böyle düzelttim. BIOS, Windows vs. her şeyi güncel tutmaya çalışın.

Geri
Yukarı