RX 580 ve R3 3100 sistem 720p'de darboğaz yapar mı?

Çok küçük bir ihtimal de olsa yapabilir ama genel olarak hayır.
O.c. ile tamamen kurtulabilirmiyim darboğazdan?
O çözünürlükte ekran kartı değil işlemci çok kullanılacaktır. Kesin bir şey söyleyemem ama yapabilir.
Rx 580 4gb güçsüz bir kart bana 90+ fps lazım o yüzden monitör almayacağım(gpu kullanımi 720p'de %80 yada 70 olacağını biliyorum r3 3100 yüzde yüz kullanıma gelip ekran kartını sınırlarmı)?
Kanka bende 720P kullanıyorum darbağoz oluyor. 1080P alacağım yakın bir zamanda.
O.c. yaptınızmı işlemciye veya ekran kartına?Bir de rx 580 8gb mı 4gb modelinimi kullandınız?

B450 anakart, 3200MHz 16 GB RAM, RX 580 4 GB, Athlon 3000G olan sistemime R3 3100 almak istiyorum. Sizce 768p çözünürlükte darboğaz yaşar mıyım? (Düşük çözünürlük olduğu için GPU kullanımı yüzde 80 veya 70 olacağını biliyorum. Ona darboğaz diyecekseniz hiç cevap yazmayın, ben o işlemci %100 kullanıma gelip ekran kartını sınırlar mı sınırlamaz mı onu soruyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zamanda 768P testi bulmak RX 580 bulmaktan daha zor onu söyleyelim ve şu testi bırakıyım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tahminimce CS:GO'da yapmıyorsa diğer oyunlarda da yapmayacaktır.

Geri
Yukarı