RX 580 vs. GTX 1650S

Yusuf Emirrr

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartı alacağım 2. el.

CS:GO, Valaront tarzı oyunlar oynuyorum. Hangisi daha işime yarar? RX 580 mi yoksa 1650 Super mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kartların ikinci el durumları ve fiyatları daha önemli. 300 TL farka kadar 1650 Super alınır performans, güç tüketimi vb. avantajları için. Eğer fark daha büyükse RX 580 düşünülebilir.

Ben yine de RX 580 riskine girmezdim zaten eski bir kart. Mining mi yapıldı, kronik sorunu mu var bilemezsin. Bir şekilde 1650 Super düşürmeye bak uygun fiyata.

Bu kartların ikinci el durumları ve fiyatları daha önemli. 300 TL farka kadar 1650 Super alınır performans, güç tüketimi vb. avantajları için. Eğer fark daha büyükse RX 580 düşünülebilir.

Ben yine de RX 580 riskine girmezdim zaten eski bir kart. Mining mi yapıldı, kronik sorunu mu var bilemezsin. Bir şekilde 1650 Super düşürmeye bak uygun fiyata.

1650S 2. el yok denecek kadar az ama RX580 zibil gibi.

İki kartta kötü değil ama RX 580 çok güç tüketiyor ben her zaman güncel olandan tarafım. O yüzden 1650 Super. RX 580'in fazla olmasının nedeni mining çok yapılması ve çıkış tarihi olarak daha eski bir kart olması. Güvenilir birinden bulabilmeye çalış.

Geri
Yukarı