Diğer RX 580'li sistem nasıldır?

Bütçe
6 7 8
İşaretledim hocam teşekkürler bir sorum daha olacakti bu sistemim hangi oyunlarda kaç FPS verir acaba?

Hocam FPS türü valorant/csgo tarzı oyunlarda 250FPS üstünü verecektir. AAA dediğimiz yüksek grafikli hikaye oyunları da rdr2/gta5/god of war tarzı oyunlarda 60FPS alabilirsiniz tabii bu grafik ayarlarına da bağlı. Ancak şunu da unutmayın 200FPS aldığınızda 200FPS oynamış olmuyorsunuz monitör Hz'iniz kaç ise en fazla o FPS'te hissedebilirsiniz.

Hocam FPS türü valorant/csgo tarzı oyunlarda 250FPS üstünü verecektir. AAA dediğimiz yüksek grafikli hikaye oyunları da rdr2/gta5/god of war tarzı oyunlarda 60FPS alabilirsiniz tabii bu grafik ayarlarına da bağlı. Ancak şunu da unutmayın 200FPS aldığınızda 200FPS oynamış olmuyorsunuz monitör Hz'iniz kaç ise en fazla o FPS'te hissedebilirsiniz.
Monitörüm65hz ve suanlik Monitör yükseltmeyi düşünmüyorum ilerde yukseltebilirim teşekkürler ilgilendiğiniz için

Selam ben ay sonu bir APU sistem almayı düşünüyorum ve bunları buldum nasıl sizce ve PUBG mobilde bir de LoL'de ne kadar FPS alırım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı