RX 590 sistem Fortnite'ta MEMORY_MANAGEMENT hatası veriyor

Jangu

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
8+8 GB RAM
Ekran kartı
RX 590 GME
Anakart
B450M DS3H-CF
İşlemci
Amd Ryzen 5 2600X
Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayarda Far Cry 6 falan açabiliyorum, en yükseğe alıyorum MEMORY_MANAGEMENT hatası oluyor. Biraz ayarları düşürüyorum oluyor, ama Fortnite denilen oyunda bu işe yaramıyor. Ne yaptıysam olmadı, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayarda Far Cry 6 falan açabiliyorum, en yükseğe alıyorum MEMORY_MANAGEMENT hatası oluyor. Biraz ayarları düşürüyorum oluyor, ama Fortnite denilen oyunda bu işe yaramıyor. Ne yaptıysam olmadı, iyi günler.
Redditten aldığım bilgiye göre.

BSOD'dan kaynaklanan bir hafıza sorunu gibi görünüyor. DDR3 RAM'iniz olduğundan Memtest86/Memtest86+ oldukça doğru olmalıdır. Memtest86+ (Memtest.org'dan) durduruluncaya kadar çalışır, ancak Memtest86 (Memtest86.com'dan) aslında tamamlanır. Memtest86'yı kullandıysanız lütfen tüm test boyunca çalışmasına izin verin. Memtest86+ kullandıysanız en az 8 geçiş yapın.

Ayrıca, PSU sorunuyla ilgili bir not olarak, yüksek kaliteli bir PSU ile bile %15-20 boşluk payına sahip olmalısınız çünkü yük arttıkça daha dengesiz hale gelebilir. Özellikle yaşlanınca. Daha ucuz PSU'larla (Oku: daha kötü) boşluk payı daha da büyüktür.

Reddit'ten aldığım bilgiye göre.

BSoD'dan kaynaklanan bir hafıza sorunu gibi görünüyor. DDR3 RAM'iniz olduğundan Memtest86/Memtest86+ oldukça doğru olmalıdır. Memtest86+ (Memtest.org'dan) durduruluncaya kadar çalışır, ancak Memtest86 (Memtest86.com'dan) aslında tamamlanır. Memtest86'yı kullandıysanız lütfen tüm test boyunca çalışmasına izin verin. Memtest86+ kullandıysanız en az 8 geçiş yapın.

Ayrıca, PSU sorunuyla ilgili bir not olarak, yüksek kaliteli bir PSU ile bile %15-20 boşluk payına sahip olmalısınız çünkü yük arttıkça daha dengesiz hale gelebilir. Özellikle yaşlanınca. Daha ucuz PSU'larla (oku: Daha kötü) boşluk payı daha da büyüktür.

Abi benim RAM'ler DDR4 2800 MHz, PSU ucuz ne yalan söyleyeyim. Ama sıkıntı nerede biliyor musun? Far Cry 6 çatır çatır çalışıyor ama Fornite gibi bir oyun çalışmıyor FPS düşmesi yok bir şey yok sadece MEMORY_MANAGEMENT hatası var.

Geri
Yukarı