Çözüldü RX 590 sistemde Resizable bar açılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mete arıcı

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 2600- sapphire pulse rx590 8gb -corsair 16 gb 3000mhz ram-asus tuf b450m plus gaming anakart
Meslek
makine mühendisi
ASUS B450M-Plus Gaming anakartımda BIOS sekmesinde resizable bar olduğunu gördüm on/off şeklinde. Araştırmalarımda Recep Baltaş işe yaradığını söyledi açmam herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Daha yeni aldım anakartı eski anakartım 1 hafta önce bozuldu bayağı korkuyorum.
Sistem özellikleri:
Ryzen 5 2600.
RX590 8 GB.
8 GB 3000MHz RAM.
Bu sistemde açılır mı işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BIOS'tan açarsınız ama aktif hale gelmez. 30 serisi bir ekran kartına ihtiyacınız var. AMD tarafında ise AMD'nin Smart Access Memory özelliğini açabilmeniz için RX6000 serisine ihtiyacınız var.
BIOS'tan açarsınız ama aktif hale gelmez. 30 serisi bir ekran kartına ihtiyacınız var. AMD tarafında ise AMD'nin Smart Access Memory özelliğini açabilmeniz için RX6000 serisine ihtiyacınız var.

Çözüm

Hocam her 30 serisi ekran kartında olmuyor sanırım. Bende RTX 3070 Ti var ama olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…