Çözüldü RX 590 sistemde yeşil ekran

• Konuyu başlatan kubde
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kubde

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, YouTube'da videoları tam ekran yapınca, ekte paylaştığım bozulmalar 1-2 sn. devam edip daha sonra düzeliyor. Ekran kartından şüphe ediyorum. Siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı acaba?
Kartım 1 yıllık. Hız aşırtma hiç yapmadım. Sıcaklık sorunum yok. Açıkçası başka hiçbir problemimde yok.
Alakanızdan ötürü, şimdiden teşekkür ederim.
Sistem şu şekilde: Sapphire Nitro+ Radeon RX 590
3. nesil i7.
1600MHz 12 GB RAM.
750W 80 Plus PSU.
H51 ASRock anakart.

Adsız.png

Merhabalar, YouTube'da videoları tam ekran yapınca, ekte paylaştığım bozulmalar 1-2 sn. devam edip daha sonra düzeliyor. Ekran kartından şüphe ediyorum. Siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı acaba?
Kartım 1 yıllık. Hız aşırtma hiç yapmadım. Sıcaklık sorunum yok. Açıkçası başka hiçbir problemimde yok.
3. nesil i7.
1600MHz 12 GB RAM.
750W 80 Plus PSU.
H51 ASRock anakart.

Eki Görüntüle 820759

3. nesil i7 RX590I besleyebiliyor mu?

3770K büyük ihtimal işlemcisi, zar zor besleyebilir.

3. nesil i7.
1600MHz 12 GB RAM.
750W 80 Plus PSU.
H51 ASRock anakart.

Eki Görüntüle 820759

Hocam ilk olarak DDU ile kaldırıp WHQL sürümü yükleyin. Bu çözüm işe yaramazsa hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız verileri temizleyin.

3. nesil i7.
1600MHz 12 GB RAM.
750W 80 Plus PSU.
H51 ASRock anakart.

Eki Görüntüle 820759
Bende de aynı sorun var çözümü nedir ?

Hocam, sadece internet üzerinden oluyorsa, farklı tarayıcı ile deneyebilirsiniz. Tarayıcı ayarlarını kontrol edin. Donanım hızlandırma ayarlarını değiştirin.

Darboğaz oluyor. Çok büyük bir sorunum yok çok şükür. YouTube'den takip edip, edindiğim bilgilere göre 10 FPS aşağı yukarı kaybım var. Tabi işlemciye yormam da tam doğru olmayabilir çünkü DDR 3 1600 MHz RAM'lerin de buna katkısı olduğunu düşünüyorum.
Hocam, sadece internet üzerinden oluyorsa, farklı tarayıcı ile deneyebilirsiniz. Tarayıcı ayarlarını kontrol edin. Donanım hızlandırma ayarlarını değiştirin.
VLC Player ile video izlerken de oluyor.
3770K büyük ihtimal işlemcisi, zar zor besleyebilir.

Hocam ilk olarak DDU ile kaldırıp WHQL sürümü yükleyin. Bu çözüm işe yaramazsa hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız verileri temizleyin.

Cevabınız için minnettarım deneyeceğim. K değil işlemcim düz 3770.
Donanım hızlandırmayı kapat tarayıcı ayarlarından.

Eki Görüntüle 820778
Verdiğiniz bilgi ile sorunum düzeldi. Çok teşekkür ederim. Var olunuz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    28 KB · Görüntüleme: 28
  • 2.png
    2.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Darboğaz oluyor. Çok büyük bir sorunum yok çok şükür. YouTube'den takip edip, edindiğim bilgilere göre 10 FPS aşağı yukarı kaybım var. Tabi işlemciye yormam da tam doğru olmayabilir çünkü DDR 3 1600 MHz RAM'lerin de buna katkısı olduğunu düşünüyorum.

Cevabınız için minnettarım deneyeceğim. K değil işlemcim düz 3770..

Verdiğiniz bilgi ile sorunum düzeldi. Çok teşekkür ederim. Var olunuz.

Sorunu hangi cevap düzelttiyse çözüm olarak işaretlemeniz diğer bakacaklar için daha faydalı olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı