RX 6400 nasıldır?

RX6400 kullanıyorum PCI 3.0 destekliyor anakartım ona rağmen 1080p'de istediğim oyunları 80-90 FPS oynuyorum fakat, lanet kartta 10 oyundan 6'sında shutter oluyor çözebilmiş değilim yeni driver güncellemesi bekliyorum.

RX6400 kullanıyorum PCI 3.0 destekliyor anakartım ona rağmen 1080P'de istediğim oyunları 80-90 FPS oynuyorum fakat, lanet kartta 10 oyundan 6'sında shutter oluyor çözebilmiş değilim yeni driver güncellemesi bekliyorum.

Ryzen 3 2200G işlemci kullanıyorum. Nedense bende hiç sıkıntı olmadı. 8-9 tane oyun test ettim ve performans cidden tatmin edici.

Ryzen 3 2200G işlemci kullanıyorum. Nedense bende hiç sıkıntı olmadı. 8-9 tane oyun test ettim ve performans cidden tatmin edici.
Hocam hangi amd sürümünü kullanıyorsunuz.

Çok tuhaf hocam ya. Benim işlemci i3 10100f diğer parçalarda sağlam hiç biri sıkıntılı değil ama oluyor. Valorant, LOL oynayamıyorum sinir ediyor takılmalardan dolayı.
Hocam o sorun bendede var bütün driverları sürümlerini tek tek denedim ama çözümü bulamadım. Amd drıverları çok berbat ileride düzelebilir belki güncellemeyle falan ama pek zannetmiyorum.

Son düzenleme:
AMD kullanan birinin AMD'den şikayet etmesi gayet normal değil mi neden komik olsun?
Çünkü RX400-500 ve 5000 serisi Wattman hatalarının sıkça görüldüğü seriler bu serilerden bir kart kullanıpta AMD'ye böyle laf atması doğru bir şey değil bir markayı tamamen eleştirebilmek için ya büyük çoğunluğun sorun çekmesi lazım yada kartların çoğunun sorunlu olması lazım.RX 6000 serisi kullanmayıpta AMD'ye laf atması gerçekten komik.

Yeni konular

Geri
Yukarı