RX 6400 sistemde GTA 5 ekran kartını tam kullanmıyor

neonoxxs

Hectopat
Merhaba, i3 10100F işlemcim, RX 6400 ekran kartım, 8 GB RAM'im var. GTA 5 story oynarken V-Sync açıyorum ve normal oynuyorum burada bir performans eksikliği yok fakat akşam olunca ara sıra 45-50'lere düşüyor buna da tamam diyorum fakat Online girince 40 FPS alıyorum ve ekran kartı %50-%60 kullanılıyor. Tabii ki 60 FPS üstü çıkıyor fakat kimse etrafta yokken. Bunun için ne yapabilirim?

Online olarak karşımıza çıkan bir sorun. Pek çok konu bulabilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yapmayın derim. Optimizasyon kaynaklı gözüküyor.

RAM yetmiyor galiba değil mi? Araba sürmeye çalıştığımda 50 FPS'leri görüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    2,6 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, i3 10100F işlemcim, RX 6400 ekran kartım, 8 GB RAM'im var. GTA 5 story oynarken V-Sync açıyorum ve normal oynuyorum burada bir performans eksikliği yok fakat akşam olunca ara sıra 45-50'lere düşüyor buna da tamam diyorum fakat Online girince 40 FPS alıyorum ve ekran kartı %50-%60 kullanılıyor. Tabii ki 60 FPS üstü çıkıyor fakat kimse etrafta yokken. Bunun için ne yapabilirim?

Hocam RX6400 de drıver sorunları var RAM'le alakalı bir durum yok 16 GB'lık RAM'le de denedim ama bende de o sorunlar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı