RX 6500 XT alınır mı?

Bütçe
5000

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
Şu anda elimde ASUS ROG STRIX RX570 8 GB var. Sarı siteden piyasasına baktığım zaman 5-6k civarında olduğunu gördüm. Kart 8 GB olduğu için (30-31mh veriyor) mining yapanların işini görür diye tahmin ediyorum. Benim sorum bu kartı satıp RX 6500 XT almak mantıklı mı? 4 GB olması beni biraz korkutuyor. Şu anda B450M S2H var kartı değiştikten bir süre sonra bunu satıp PCI 4.0 bir anakarta geçebilirim.

Edit: Kartın 1 sene daha garantisi var sadece oyunda kullandım.

Ben aldım 3 gündür kullanıyorum, bende de B450M var ve genel olarak memnunum ileride ki driver güncellemeleri ile daha da performans artışı olacaktır, üstüne artacak para ile de anakart alırsın keyfine bakarsın

Hocam bende de B450M var ileride mesela 3600 gibi işlemci ve RX 6500 XT falan takabilir miyim?

Evet alınır sadece bazı oyunlarda ayar kısıp oynarsınız 4 GB olduğundan dolayı, bu da sizin için problem değilse. Bu arada bunu atmasam olmazdı .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…