RX 6500 XT Nasıl undervolt yapılır?

Benim kart undervolta gelmedi stok kullanıyorum. WattMan alıyorsan altında yatan başka bir sebep olabilir. Garantiye gönder derim.
Gönderdim zaten orda bütün testlerden geçti hiçbir sorun yoktu eve geldi açtım furmark testini başlattığım gibi yine kapanmaya başladı kasa çalışıyor ama ekran yok

Videolu bir şekilde gönder geri garantiye. Kanıtıyla. Orada da hata verdi büyük ihtimal.

Hayır arkadaşımın evinde denedik kasayı 1 saat FurMark testini 62° ile tamamladı ama kendi evimde çalıştırınca yine aynı sorunlarla karşılaştım frenkasi 70e düşürdüm şimdi CS'yi açıyor Max 150 FPS ama 20dk sonra yine ekran gidiyor rx6500xt i310105f var

Hayır arkadaşımın evinde denedik kasayı 1 saat FurMark testini 62° ile tamamladı ama kendi evimde çalıştırınca yine aynı sorunlarla karşılaştım frenkasi 70e düşürdüm şimdi CS'yi açıyor Max 150 FPS ama 20dk sonra yine ekran gidiyor rx6500xt i310105f var
O zaman güç kaynağını değiştirip test et bakalım. Parçaları dene teker teker. Sıfırdan kurulum yapmayı denemişsindir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı