RX 6500 XT sistem RDR2 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
RAM: 8 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 3 3200G with Radeon Vega Graphics 8 3.60 GHz.
Ekran kartı (RX 6500 XT 4 GB VRAM ile değiştirilecek):AMD Radeon Vega Graphics 8 2 GB VRAM.
Anakart: B450M-H
Red Dead Redemption 2 oynatır mı? Gözüm yüksek ayarlarda değil, minimum bile olsa yeterlidir. Yeter ki tadabileyim şu oyunu :D

Oynatır minimumda rahat ama 8 GB RAM şüphe duyurtuyor o ekran kartına 8 GB RAM hiç yakışmamış.

Hocam dediği gibi ekran kartı degisecek ve 16 GB RAM yapacakmis.

Ekran kartı değil ilk RAM alsın o kart kötü değil daha gideri var ama 8 GB RAM gideri yok RDR 2 için özellikle.

Ekran kartı değil ilk RAM alsın o kart kötü değil daha gideri var ama 8 GB RAM gideri yok RDR 2 için özellikle.
Kral işler değişti, Asus GTX 1650 4 GB VRAM + 8 GB Ram ekledik.Kaldırma ihtimali varmı? Hiç kullanmadığım bir marka kullanacağım ekran kartı için

Kral işler değişti, ASUS GTX 1650 4 GB VRAM + 8 GB RAM ekledik. Kaldırma ihtimali var mı? Hiç kullanmadığım bir marka kullanacağım ekran kartı için.

Yani hocam bu şekilde kaldırır zaten ki GTX eklemeniz iyi değil kötü olur siz şu an bilerek model düşürüyosunuz bu kart GTX 1650 Super ile GTX 1660 arası denk bana göre internete göre. RAM eklemeniz iyi şimdi drop olmaz ama nasıl eklediniz 8x2 mi 16x1 mi? RAM eklemeniz eğer bu durumda yeter siz bile bile 60 FPS alacağınız yerde misal veriyorum 40 alacaksınız.

1705787803390.png

Yani hocam bu şekilde kaldırır zaten ki GTX eklemeniz iyi değil kötü olur siz şu an bilerek model düşürüyosunuz bu kart GTX 1650 Super ile GTX 1660 arası denk bana göre internete göre. RAM eklemeniz iyi şimdi drop olmaz ama nasıl eklediniz 8x2 mi 16x1 mi? RAM eklemeniz eğer bu durumda yeter siz bile bile 60 FPS alacağınız yerde misal veriyorum 40 alacaksınız.

Eki Görüntüle 2091425
Rami 8x2 olarak ekledim.Ekran kartına gelirsek benim toplama pc de işlemcinin soğutucusunun dahil olmadığını pc ye dün ekleme yaparken farkettik.O yüzden soğutucuyu Dark 90x 94RD yi aldım.Ek olarak ise 450 GB bir depolama alanım vardı.250 GB üstüne ekleme yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı