RX 6600 ASUS ve RX 6600 Sapphire Pulse

letiaf

Femtopat
Daha fazla  
Ben RX 6600 alacağım fakat fiyatlandırmalara baktığım zaman ASUS RX 6600, RX Sapphire Pulse'dan daha pahalı herhangi bir performans farkı var mıdır merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben RX 6600 alacağım fakat fiyatlandırmalara baktığım zaman ASUS RX 6600, RX Sapphire Pulse'dan daha pahalı herhangi bir performans farkı var mıdır merak ettim.
ASUS soğutma olarak Sapphire Pulse'dan kat kat daha iyi genellikle ASUS'lar daha pahalı olur zaten . Sapphire Pulse soğutma olarak iyi değil forumlarda, trendyol hepsiburada, internette birsürü Sapphire Pulse ısınma sorunu diye şeylerle karşılaşıyorum ama alınmazda değil eğer cezbedici bir fiyati varsa onu al her zaman ısınıcak diye birşey yok o sadece ihtimalli olan bir sorun.

ASUS soğutma olarak Sapphire Pulse'dan kat kat daha iyi genellikle ASUS'lar daha pahalı olur zaten. Sapphire Pulse soğutma olarak iyi değil forumlarda, Trendyol Hepsiburada, internette bir sürü Sapphire Pulse ısınma sorunu diye şeylerle karşılaşıyorum ama alınmazda değil eğer cezbedici bir fiyati varsa onu al her zaman ısınacak diye bir şey yok o sadece ihtimalli olan bir sorun.

Hocam ben yakın zamanda aldım Sapphire modelini eğer fanı manuel ayarlarsaniz tam yükte 70'i geçmiyor sadece biraz fan sesi var o kadar.

Hocam ben yakın zamanda aldım Sapphire modelini eğer fanı manuel ayarlarsaniz tam yükte 70'i geçmiyor sadece biraz fan sesi var o kadar.
Tamam Sapphire çok yaygın bir marka zaten gidipte Afox gibi C4 bomba yapmazlar .Hepsinde olucak diye birşey demedim . Burda ihtimal söz konusu Asus daha güvenilir .

Tamam Sapphire çok yaygın bir marka zaten gidip de Afox gibi C4 bomba yapmazlar. Hepsinde olacak diye bir şey demedim. Burada ihtimal söz konusu ASUS daha güvenilir.

Evet bende baktım ama ısınmadan dolayı çok rahassız olan bir kesim göremedim, ki kaldı ki direk AMD markalar böyle sıcaklık gösteriyor gailba baktığım zaman ASUS ve Sapphire arasında Max 75 ve 80 görülüyormuş ASUS'da ise 65 ve 70.

Ben tam olarak ısınmanın kötü yanı ne bilmiyorum arkadaşım kendi bilgisayarında ekran kartı 100 dereceyi gördü birçok kez fakat hiçbir sıkıntı yaşamadı ve 99 derece sabit kullandığı zamanlarda gördüm yaklaşık 1 veya 2 saat gene hiçbir sıkıntı yaşamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı