RX 6600 ekran kartı 102 derece oluyor

Bu kadar detaylı bilmiyorum ben maalesef, bunu bir bilgisayarcıya götürüp orada mı halletmek lazım?

Eğer çok deneyiminiz yoksa bir bilgisayarcının bakması daha doğru olur sonuçta bahsettiğimiz kart günümüzde 4.5-5k fiyatlara satılıyor.

Değiştirecek olursanız mutlaka konu açın. Fanları adam gibi, geniş havadar bir kasa önerelim.

Eğer çok deneyiminiz yoksa bir bilgisayarcının bakması daha doğru olur sonuçta bahsettiğimiz kart günümüzde 4.5-5k fiyatlara satılıyor.

8.5 k maalesef gerçekten de pahalı ekran kartları zarar görmesini de istemiyorum, çok sağ olun yardımınız için

Değiştirecek olursanız mutlaka konu açın. Fanları adam gibi, geniş havadar bir kasa önerelim.

Tamamdır değiştirme kararı aldığım zaman mutlaka konu açarım çok teşekkürler yardımınız için

Yanlış şeye bakıyor olma ihtimalin var mı? Hotstop derecesi var eğer oysa normal. Garantiliyse kart bilgisayarcıya götürme

Rica ederim, ne demek.

Yanlış şeye bakıyor olma ihtimalin var mı? Hotstop derecesi var eğer oysa normal. Garantiliyse kart bilgisayarcıya götürme

Corsair kulaklığımın iCUE diye bir uygulaması var şans eseri açıkken baktım aslında amacım dereceleri görmek değildi denk geldim 2 fanın da ısısı gözüküyor genelde biri 90 biri 97 veya biri 97 biri 102 gibisinden oluyor hotstop olup olmadıgını anlayabileceğim bir şey varsa bakabilirim.

Amdnin kendi denetim masasından bak. Alt-r tuşuyla aç. Sonrasında performans katmanında gözükmesi lazım

Amdnin kendi denetim masasından bak. Alt-r tuşuyla aç. Sonrasında performans katmanında gözükmesi lazım

izleme kısmının yanında katmak şeyinden metrik katmanı etkinleştir sonra oyun içinde öyle test et.

Kartın garantisi var mı?

AMD'nin kendi Denetim Masası'ndan bak. Alt-r tuşuyla aç. Sonrasında performans katmanında gözükmesi lazım

Şimdi baktım AMD Software de FurMark testi yapıp baktıgımda 79 dereceydi hotspot ise 90 dereceydi benim kulaklığımın uygulamasından baktıgım kısım şu an 90 derece ama altındaki kısım da normal değerleri gösteren kısım yani 80 derece hotspot 102 olurken diğer alttaki kısım yine 95'lerde falandı yani anladığım kadarı ile yine normal değil

Dosya Ekleri

• iCUE 30.04.2024 14_22_42.png
    223,3 KB · Görüntüleme: 15

Kulaklık uygulamasını kullanma. Fan ayarını vs yapıp AMD Denetim Masası üzerinden öyle test. Kartı sıfır mı aldın 2.el mi 2.el ise minning çıkması mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…