RX 6600 ekran kartı i5 9400F sisteme alınır mı?

üstadım tam onlara bakıyordum bu gece indirime girecekler sizce daha mantıklı mı aradaki fiyat farkına değer mi

Alınır. Fakat ekran kartının fiyatı normal mi Dual`e göre yoksa pahalı mı emin olamadım.
sistem de sıkıntı çıkarmaz değil mi hocam işlemci açısından falan

üstadım tam onlara bakıyordum bu gece indirime girecekler sizce daha mantıklı mı aradaki fiyat farkına değer mi

Asus Dual Radeon RX 6650 XT OC DUAL-RX6650XT-O8G 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com Buna da bakabilirsiniz ek olarak.
Hocam güç kaynağınız besleyebiliyorsa sıkıntı yoktur. Attığım kartlarla işlemciniz darboğaz yapar ama daha ileriye dönük olur.

Hayır çıkarmaz kesinlikle.

Hayır çıkarmaz kesinlikle.
çok teşekkür ederim hocam

Asus Dual Radeon RX 6650 XT OC DUAL-RX6650XT-O8G 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com Buna da bakabilirsiniz ek olarak.
Hocam güç kaynağınız besleyebiliyorsa sıkıntı yoktur. Attığım kartlarla işlemciniz darboğaz yapar ama daha ileriye dönük olur.
hocam güç kaynağı yanılmıyorsam 500w

besler mi hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı