RX 6600 FPS düşüklüğü

CTRL Alt deleteden sürücüleri sıfırladım aslında tam olarak format sayılıyor mu bilmiyorum Windows'u falan baştan kurdu ama o dahil mi hocam size de çok zahmet oldum kusura bakmayın

Ne demek hocam. Siz format değil sıfırlama yapmışsınız. USB var mı? USB ile format atmanız çok daha sağlıklı, temiz kurulum olacaktır.

USB'ye Windows ISO dosyasını atın.

Rufus ile biçimi değiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne demek hocam. Siz format değil sıfırlama yapmışsınız. USB var mı? USB ile format atmanız çok daha sağlıklı, temiz kurulum olacaktır.

USB'ye Windows ISO dosyasını atın.

Rufus ile biçimi değiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Malesef USB'im yok hocam olsaydı güzel temiz kurulum yapabilirdim. Ama Windows'u bulutttan baştan indirdim.

DDU ile silip baştan kuruyorum o zaman Driver'ı? Tabi gerekte olmayabilir.

Maalesef USB'im yok hocam olsaydı güzel temiz kurulum yapabilirdim. Ama Windows'u bulutttan baştan indirdim.

DDU ile silip baştan kuruyorum o zaman Driver'ı? Tabii gerek de olmayabilir.

Olsun o zaman bu seferlik böyle yapın ama ileride USB ile temiz format atmanızı öneririm. Kurdunuz mu Driver'ı? DDU gerek yok zaten silinmiştir driver.

Olsun o zaman bu seferlik böyle yapın ama ileride USB ile temiz format atmanızı öneririm. Kurdunuz mu Driver'ı? DDU gerek yok zaten silinmiştir driver.
Merhabalar yorumunuzu sonradan okudum DDU ile nolur nolmaz silme işlemi yaptım ve şu an sürücü yüklendi. Windowsum ve sürücüm artık tertemiz. Bu geceden oyunları indirip yarın yeniden size haberde bulunacağım. Sizlere yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Sizin gibi yardımsever insanların forumda bulunması çok takdire şayan. Şimdiden sizlere iyi geceler dilerim.

Merhaba yorumunuzu sonradan okudum DDU ile ne olur ne olmaz silme işlemi yaptım ve şu an sürücü yüklendi. Windows'um ve sürücüm artık tertemiz. Bu geceden oyunları indirip yarın yeniden size haberde bulunacağım. Sizlere yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Sizin gibi yardımsever insanların forumda bulunması çok takdire şayan. Şimdiden sizlere iyi geceler dilerim.

Rica ederim ben her zaman buradayım.

Rica ederim ben her zaman buradayım.
Günaydın efendim. Elden Ring'de artık crash sorununu çözmüş olsamda performanstaki kayıp hala aynı. Sanırım düzeltemeyeceğim.

Günaydın efendim. Elden Ring'de artık crash sorununu çözmüş olsamda performanstaki kayıp hala aynı. Sanırım düzeltemeyeceğim.
Ekran kartının hasarlı olma ihtimali var mı daha yeni aldım ama.

Günaydın efendim. Elden Ring'de artık crash sorununu çözmüş olsam da performanstaki kayıp hala aynı. Sanırım düzeltemeyeceğim.

Ekran kartının hasarlı olma ihtimali var mı daha yeni aldım ama.

Bir driver ayarlarınızı atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı