RX 6600 i3-12100F sistem alınır mı?

Olpynie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 13K bütçe ile bir sistem topladım. Nasıl olmuş? PCI-e 4 tam performans alır mıyım?

Sistem nasıl olmuş sizce? Eklemem gereken bir şey var mıdır? 13K bütçeye yapılabilecek en iyi sistem bu sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5500 ve B450 ikilisi sanırım biraz daha ucuz. 12100F ile aralarında fark yok. En fazla yüzde 2-3

PSU kaç W olmalı.

Ve önerdiğiniz bir kasa var mıdır PSU suz bu fiyatlarda.
PSU ve kasa değişebilirsiniz veya PSU'lu kasa alabilirsiniz daha uyguna gelir ayrıyeten kasanın ekstra üstüne 3 fan ve kasaya HDD alabilirsiniz oyun depolamak için.

psu kasa önerisi:Corsair Carbide Series SPEC-Delta 650W 80+ Bronze Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Psu kaç w olmalı

Ve önerdiğiniz bir kasa varmıdır psu suz bu fiyatlarda
PSU'da W da önemli fakat kaliteyede bakmalısınız mesela üstte Corsair Spec Delta RGB PSU ve kasa bıraktım hem de Corsair kalitesi DarK'den kasada bin kat daha iyidir aerocooldanda bence PSU olarak daha kaliteli.

PSU'da W da önemli fakat kaliteyede bakmalısınız mesela üstte Corsair Spec Delta RGB PSU ve kasa bıraktım hem de Corsair kalitesi DarK'den kasada bin kat daha iyidir aerocooldanda bence PSU olarak daha kaliteli.

Herhalde bu kasa yeterli olacaktır

Herhalde bu kasa yeterli olacaktır
750w gerek yok diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı