RX 6600 ikinci el ederi nedir?

Hocam şu an 4200 TL'ye alıcı buldum ben ama sıfırının artmış olması ve ikinci el ortalaması 5K hatta üstü olması tereddüte düşürdü beni. Eğer iyi diyorsanız bu fiyattan satıyorum.

Hocam şu an 4200 TL'ye alıcı buldum ben ama sıfırının artmış olması ve ikinci el ortalaması 5K hatta üstü olması tereddüte düşürdü beni. Eğer iyi diyorsanız bu fiyattan satıyorum.

4200 TL iyi fiyata satmışsın. Ortalama fiyatı yüksek olabilir ama o fiyatlara alıcısı yok.

4200 TL fazla bile hocam satın hemen. 5-6K arasına 6700 XT var zaten. Piyasayı takip eden insan Rx 6600'e 4000 üstü vermez zaten.

Herkese yorumları için çok teşekkür ederim. İçim rahatladı biraz. En kısa sürede satıyorum.

@NNUE hocam belki bilginiz vardır diye soruyorum. Ben kartı 4100 TL'ye sattım. Fakat şimdi kartın yeni sahibi için garanti süreci nasıl işliyor biliyor musunuz? Yani kart eğer garantiye giderse bana değil yenu sahibinin adresine gitmesi gerekli. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı