RX 6600 R5 5600 Sistem Alınır mı?

suvarill

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem toplamayı düşünüyorum hazır sistemler daha uygun ama bazı parçalar güzelken bazı parçaları berbat. Bu yüzden parçaları ayrı ayrı toplama kararı aldım. Sizce aşağıdaki parçalar nasıl benzer paraya daha iyi parça ya da hazır sistem varsa önerilerinizi bekliyorum. Malum yılbaşı indirimleri olur diye düşünüyorum aralık son hafta alacağım.
Anakart:
Ekran kartı:
İşlemci:
RAM:
https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...l16-cmh16gx4m2z3200c16-fiyati,1055200308.html
SSD:
Kasa:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistem toplamayı düşünüyorum hazır sistemler daha uygun ama bazı parçalar güzelken bazı parçaları berbat. Bu yüzden parçaları ayrı ayrı toplama kararı aldım. Sizce aşağıdaki parçalar nasıl benzer paraya daha iyi parça ya da hazır sistem varsa önerilerinizi bekliyorum. Malum yılbaşı indirimleri olur diye düşünüyorum aralık son hafta alacağım.
Anakart:
Ekran kartı:
İşlemci:
RAM:
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 CMH16GX4M2Z3200C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
SSD:
Kasa:
Bende RX6600 kullanıyorum , size öneririm. Galiba kasa da PSU var. PSU'yu değiştirmenizi öneririm. Diğer parçalar süper.

Bende RX6600 kullanıyorum , size öneririm. Galiba kasa da PSU var. PSU'yu değiştirmenizi öneririm. Diğer parçalar süper.
Psu kasada yok. Bildiğiniz iyi psu varmı diğer parçalar hakkında bilgim var ama psu için sadece 80+ sertifikasınin önemli olduğunu biliyorum

Sistem güzel alabilirsin.
Teşekkürler hocam cevap icin

Geri
Yukarı