RX 6600 sistemde Ready or Not FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Arthurmorgan31

Hectopat
Daha fazla  
RAM
2x8 cl16 3200 MHz
Ekran kartı
Rx 6600
Anakart
h510 m-k
İşlemci
i5 11400f
RX 6600 ekran kartı kullanıyorum birkaç gün önce 24.1.1 sürüm driver kurdum ve sadece Ready or Not'ta FPS düşmesi oluştu onun öncesinde sorun yoktu bende bu yüzden tekar 23.8.2 sürümüne döndüm. Ekran kartı ayarlarını düzelttim, oyun ayarlarını düşürdüm fakat FPS düşmesi hala devam ediyor.

RX 6600 ekran kartı kullanıyorum birkaç gün önce 24.1.1 sürüm driver kurdum ve sadece Ready or Not'ta FPS düşmesi oluştu onun öncesinde sorun yoktu bende bu yüzden tekar 23.8.2 sürümüne döndüm. Ekran kartı ayarlarını düzelttim, oyun ayarlarını düşürdüm fakat FPS düşmesi hala devam ediyor.
Hocam o oyunun optimizesiyle alakalı bende aynı sorunu yaşıyorum Cyberpunk 1440P ultrada 100-120 lerde dolaşırken bu oyunda daha düşük FPS değerleri alıyorum.

Hocam o oyunun optimizesiyle alakalı bende aynı sorunu yaşıyorum Cyberpunk 1440p ultrada 100-120'lerde dolaşırken bu oyunda daha düşük FPS değerleri alıyorum.

Çoğu konuda herkes öyle diyor ama anlamadığım şey güncellemeden sonra neden düştü önceden 100-120 arası oynuyordum.

Bu oyunların optimizasyonu bir bizim sistemlerde mi kötü oluyor acaba? Burada o kadar optimizasyonu kötü dedikleri oyunları inceledim Türk YouTuber'ya da yayıncılarına bakıyorum adamlar en ufak sorun yaşamıyor. Adamlar çatır çatıyor oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı