RX 6600 ve i5 11400F Valorant performansı

Youtubeden i5 11400 f ile 6600 ün fps ini izledim. Benim ki daha fazla anlam veremedim.
Ayarlar, monitörün çözünürlüğü falan da etkiliyor hocam. İki kartın karşılaştırıldığı video bulursanız daha iyi olur, YT videolarına ayrı ayrı bakınca 2060; 3090Ti'dan güçlü çıkabiliyor.

RX 5500 XT %100 kullanıma ulaşmıyorsa Valorant'ta çok fazla FPS farkı olacağını sanmıyorum öte yandan RX6600 ile video kaydederken AMD yetersiz kalabilir NVIDIA yayın ve kayıtta daha iyi.

RX 5500 XT %100 kullanıma ulaşmıyorsa Valorant'ta çok fazla FPS farkı olacağını sanmıyorum öte yandan RX6600 ile video kaydederken AMD yetersiz kalabilir NVIDIA yayın ve kayıtta daha iyi.

@mertutux @Ryse
Kayıt ve yayın için RTX 2060 mı RX 6600 mü ?

Yada işlemciyi mi yükselteyim yoksa ekran kartını mı ?

Çok kararsız kaldım

İşlemcin yeterli bir seviyede ekran kartını yükseltebilirsin, marka ve modeli de senin ihtiyacına göre seçmen lazım oyun mu oynamak istiyorsun yoksa kayıt yayın mı?

İşlemcin yeterli bir seviyede ekran kartını yükseltebilirsin, marka ve modeli de senin ihtiyacına göre seçmen lazım oyun mu oynamak istiyorsun yoksa kayıt yayın mı?
Oyun oynayıp sıkıntısız yayın ve kayıt yapmak

RX6600 çok daha önde ama sadece rekabetçi oyunlar oynatacaksan 2060'ı ikinci el 4K'ya alabilirsin kalan paraya işlemciyi yükseltirsin rekabetçi oyunlar için daha mantıklı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…