RX 6600 "WattMan" hatası

Daha fazla  
Şubat ayından bu yana kullandığım Sapphire Pulse RX 6600, bu aralar sık sık WattMan hatası vermeye bAşladı. Özellikle film izlerken başıma geliyor. Bunun kesin bir çözümü bulunamadı mı hala?:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun? Netflix veya Prime Video'nun kendi uygulamalarından mı film izliyorsun? Hata almadan önce ekran yeşil veya siyah oluyor mu? Bu tür konularda neden detay vermiyorsunuz?

Hayır, bana forumda AMD kartları kötülediğim için sayan çok vardı. Artık anlayın çok uyguna görmediğiniz sürece AMD kart almayın.
Hataya gelir isek sebebi kartın saat hızının kararsız olması, Afterburner ile saat hızını sabitleyebilirsen daha az hatayla karşılaşırsın.

Bende aynı problemden müzdarip oldum elimdeki karta ne ayar yaparsam yapayım hep Radeon varsayılan ayarlara geri dönüyordu WattMan uyarısı alıyordum sorun bir türlü düzelmedi.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun? Netflix veya Prime Video'nun kendi uygulamalarından mı film izliyorsun? Hata almadan önce ekran yeşil veya siyah oluyor mu? Bu tür konularda neden detay vermiyorsunuz?
Disney Plus'in windows uygulamasından izlerken oldu. Görüntü donuyor sonra siyah ekran olup wattman ayarları geri yüklendi tarzı bir şey yazıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı