RX 6600 XT GPU kullanımında düşüş oluyor

Kuzgun1507

Hectopat
Daha fazla  
RAM
HyperX 2x16 GB 3200 MHz CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 1 TB
Ekran kartı
RX 6600 XT
Anakart
MSI Mag B550 Tomahawk
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba arkadaşlar, RX 6600 XT ve R5 5600'lü sistemim de PUBG'de aniden GPU kullanımı %70 80 civarına yer yer %50'ye düşüyor ve FPS düşmesi yaşıyorum. Ne yapmam lazım?
Sistemimde herhangi bir bileşeni OC yapmadım. Videoda da görünüyor sorunum, çözümler için şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS nerede tam olarak? Sıcaklıklar normal görünüyor.
aa FPS kaydolmamış ama gpu kullanımının düştüğü anlarda düşüyor fps de ani

FPS sınırlandırmasını kaldırıp grafikleri yükseltin hocam.
hocam fps sınırı yok biliyorsunuzdur PUBG de maalesef en yükseğe çekince ayarları oyun oynanamaz hale geliyor tüm yayıncı ve e sporcular düşük veya en düşük ayarda oynuyorlar.

Son düzenleme:
aa FPS kaydolmamış ama gpu kullanımının düştüğü anlarda düşüyor fps de ani

hocam fps sınırı yok biliyorsunuzdur PUBG de maalesef en yükseğe çekince ayarları oyun oynanamaz hale geliyor tüm yayıncı ve e sporcular düşük veya en düşük ayarda oynuyorlar.

ne yaptın çözüm bulabıldın mı aynı kart bendede var

Merhaba arkadaşlar, RX 6600 XT ve R5 5600'lü sistemim de PUBG'de aniden GPU kullanımı %70 80 civarına yer yer %50'ye düşüyor ve FPS düşmesi yaşıyorum. Ne yapmam lazım?
Sistemimde herhangi bir bileşeni OC yapmadım. Videoda da görünüyor sorunum, çözümler için şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

durum bu re3remake de gpu 98 99 ama şu ikili sıkıntı
1667081830175.png

Geri
Yukarı