RX 6600 XT ve R5 5600 sistem alınır mı?

Ali.r

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba biraz araştırma sonucu RX 6600 XT modeli PC toplamak istiyorum. Kendimce bir sistem oluşturdum ve sizin de fikrinizi almak isterim. Eksik ya da hatalı olduğum noktalarda yardımcı olur musunuz? 1080p yüksek ayarda oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde daha iyi olacaktır.

Bu şekilde daha iyi olacaktır.
Ustam öncelikle yorumun için teşekkür ederim kasada sadelik seviyorum benim attığım kasa ile devam etsem sadece senin sistemde nasıl olur

Hazır sistem bakılabilir beklenebilir.
Hazır sistemler pcı 3 olıyor genelde o yüzden ayrı topluyorum varsa bileğin hazır sistem paylaşırsan sevinirim

Bu model işin içine işlemci yetersiz kalır diye düşünüyorum senin fikrin nedir

Ustam öncelikle yorumun için teşekkür ederim kasada sadelik seviyorum benim attığım kasa ile devam etsem sadece senin sistemde nasıl olur

Hazır sistemler pcı 3 olıyor genelde o yüzden ayrı topluyorum varsa bileğin hazır sistem paylaşırsan sevinirim

Kalmaz 6600xt ile aralarında çok fark yok zaten.

benim attığım kasa ile devam etsem sadece senin sistemde nasıl olur
Full mesh olmadığından dolayı önermem ama alırsan çok da büyük problem değil, alabilirsin.
Alabiliyorsan al geç, darboğaz konusunu kafaya çok takma. Ayrıca R5 5600 gayet güçlü bir işlemci. Darboğaz olacağını sanmıyorum.

Hocam PCI-E 3.0 olayı sadece RX6400 ve RX6500 XT'de ciddi sonuçlara yol açıyor. Hazır bir sistem bakmak daha mantıklı. Yeni bir konu açın bütçe ile yardımcı olalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı