RX 6600 XT VRAM hızı birden artıyor

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
Ekran karti VRAM hizi birden 40 50 iken birden tak 1030 1024 1320 1324 olup düşüyor. VRAM kullanan bir şey de yok. Coil whine var zaten birden artinca ses cikiyor.

Son düzenleme:
Benimki boşta 36-37 derece oluyor muhtemelen senin fanların sıfır RPM modu açık onu kaparsan sıcaklıkta iyi yönde değişiklik olur.

Kanka sifir RP modu zaten fanlarin omru arttirilmasi icin olmus ekran karti zaten bosta 36 37 derece olmasi gerekiyor fan calismazken + olarak VRAM'le fanin ne alakasi var.

Benimki sürekli 1746'da. Ne iniyor ne çıkıyor. 48 derece. Lazım demekki kullanıyor adamın işini yapmasını niye gözüne battı onu anlamadım. Vram işini yapmaya çalışıyor gibi geliyor bana.

Benimki sürekli 1746'da. Ne iniyor ne çıkıyor. 48 derece. Lazım demek ki kullanıyor adamın işini yapmasını niye gözüne battı onu anlamadım. VRAM işini yapmaya çalışıyor gibi geliyor bana.

Bir hataydi kanka o onu duzelttim ben internette Reddit'te falan gorebilirsin nasıl duzeltildigini.

Genel bir AMD ekran kartı sorunu gerçi AMD sorun olarak görmüyor. Bende freesync açınca düzeldi. Masaüstünde bir şey açık değilken 100 civarında olmalı saat hızı normalde.

Ekran karti VRAM hizi birden 40 50 iken birden tak 1030 1024 1320 1324 olup düşüyor. VRAM kullanan bir şey de yok. Coil whine var zaten birden artinca ses cikiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı