Çözüldü RX 6600XT 22.8.2 sürücü güncellemesi sonrası oyunlar donuyor ve FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cekorum

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria 500 GB M2 SSD
Ekran kartı
RX 6600XT
Anakart
H610M-A
İşlemci
12400F
RX 6600XT ekran kartıma 22.8.2 sürücü yükseltmesini yaptım. Sonrasında oyunlarda sıkıntı çıkardığını fark ettim. 22.8.1 öyle değildi. Şimdi ise 22.5.1 sürümüne geri döndüm ancak sorun tamamen çözülmüş değil.

Çözüm
22.8.2 sonrası Bende de oyunlar crash vermeye başladı. 22.5.1 sorunlarınızı azalttı mı ?
Biraz geç olacak kusura bakmayın ama sorunları artırdı açıkçası. Ekran kartı hata vermeye ve sürücü çakışması hatası vermeye başladı. Üst sürümlere çıkınca böyle bir sorun da kalmadı.
Ben AMD'nin yeni çıkan driver'larına hemen atlamayı doğru bulmuyorum stabil bir eski sürüme geçin.
RX 6600XT ekran kartıma 22.8.2 sürücü yükseltmesini yaptım. Sonrasında oyunlarda sıkıntı çıkardığını fark ettim. 22.8.1 öyle değildi. Şimdi ise 22.5.1 sürümüne geri döndüm ancak sorun tamamen çözülmüş değil.

22.8.2 sürümünde, sorunlar var. Geçmenizi önermiyorum. DDU ile 22.8.1 geçin.

AMD'nin sitesine baktım 22.8.1 sürücüsü yoktu. O yüzden 22.5.1'e geri döndüm

Ben RX 5600XT kullanıyorum halen daha 22.5.1 kullanıyorum bu sürücü üstü sıkıntı çıkarıyor WHQL sürücü gelirse yüklerim bence sizde oyle yapın AMD her yeni çıkan sürücü yüklenmez.
Katılıyorum. Risk almaya değmez,

22.8.2 sonrası Bende de oyunlar crash vermeye başladı. 22.5.1 sorunlarınızı azalttı mı ?
Biraz geç olacak kusura bakmayın ama sorunları artırdı açıkçası. Ekran kartı hata vermeye ve sürücü çakışması hatası vermeye başladı. Üst sürümlere çıkınca böyle bir sorun da kalmadı.

Çözüm

Geri
Yukarı