Elektronik RX 6700 Nays ile 6350 TL

Hocam %10'u 659.9₺ değil mi bunun?

Hayır toplam 250 TL veriyor 50 bin TL'de harcarsanız yine de 250 veriyor değişmiyor iade ödülü.

Arkadaşlar Nays ile sadece nakit mi ödeyebiliyoruz kredi kartı yok mu?
Naysın kredi kartı yok ama diğer uygulamalara göre avantajlı olan param var orda da 5000 TL limit ile kredi kartından 0 komisyon ile para çekebilirsiniz

Alacağım, anakartım A320 m yükseltip yükseltmemek konusunda kararsızım (yükseltmem gerektiğini biliyorum fakat bütçe kısıtlı). PSU tarafında da NZXT C650 düşünüyorum. Siz nasıl bir modifikasyon yaptınız?

Anakartınla bu ekran kartının bir ilgisi yok, sen kullandığın işlemciden haber ver. Yoksa A320 ya da X570'e takmışsın arada tek fark edeceği PCIe 3.0 ve 4.0 farkından gelecek ya da hiç gelmeyecek %1'lik fark olur. Her halükarda x16 genişliğinde çalıştığı için kafa rahat anlayacağın.

Anakartınla bu ekran kartının bir ilgisi yok, sen kullandığın işlemciden haber ver. Yoksa A320 ya da X570'e takmışsın arada tek fark edeceği PCI-e 3.0 ve 4.0 farkından gelecek ya da hiç gelmeyecek %1'lik fark olur. Her halükarda X16 genişliğinde çalıştığı için kafa rahat anlayacağın.

Ah işte bu beni çok mutlu etti soracağım soruya cevap ben sormadan geldi hay Allah razı olsun senden. Bu arada işlemci R5 5600 🥰

Anakartınla bu ekran kartının bir ilgisi yok, sen kullandığın işlemciden haber ver. Yoksa A320 ya da X570'e takmışsın arada tek fark edeceği PCI-e 3.0 ve 4.0 farkından gelecek ya da hiç gelmeyecek %1'lik fark olur. Her halükarda X16 genişliğinde çalıştığı için kafa rahat anlayacağın.

R5 5600X kullanıyorum.

Geri
Yukarı