RX 6700 Pulse "zzzzz" diye ses geliyor

Zero RPM modu açık olduğu için fanlar belirli bir yük altına girmeden çalışmıyor. AMD kontrol panelinin bir kısmında Zero RPM kapatma var. Onu kapattıktan sonra oto çalışacaktır.

Öyle bir mod göremedim.

Hocam fan hangi oyunda çalışmıyor? Hiç çalışmıyorsa yük altına girmemiştir. FurMark testine sokun sonra sonuçları bizimle paylaşır mısınız?

AMD'nin kendi stres testi var onu yapayimi hocam?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• a.PNG
    a.PNG
    139 KB · Görüntüleme: 11
Burada olması lazım.
1692130694095.png

Hocam fan hangi oyunda çalışmıyor? Hiç çalışmıyorsa yük altına girmemiştir. FurMark testine sokun sonra sonuçları bizimle paylaşır mısınız?
1692131334181.png

Fazla yükke sokmayan oyunlarda.

Son düzenleme:
Hocam kartınızda bir sorun yok normal gözüküyor. 1300 RPM'lerde 68 derece iyi sıcaklık. "zzzzz" seside arkadaşında dediği gibi coil whine olabilir.

Teşekkürler hocam bir de bir şey soracağım bilgisayara zarar vermez değil mi coil whine araştırdımda tam net bir cevap bulamadım.

Teşekkürler hocam bir de bir şey soracağım bilgisayara zarar vermez değil mi coil whine araştırdımda tam net bir cevap bulamadım.

Vermez sadece seni rahatsız eder kasanın yanındaysan.

Geri
Yukarı