RX 6700 XT sıcaklık değerleri normal mi?

alemcitom

Kilopat
Daha fazla  
Kart 6700 XT Red Devil Edition Battlefield 2042 ve RDR2 sıcaklık değerlerim GPU sıcaklık 70 bağlantı yeri 85-90 GPU fan 1050-1100RPM arası. Sıcaklık değerleri normal mi-? Bana fazla geldi. YouTube videolarında 60'da geziyor çünkü bu oyunlarda. Kasam Deep Cool CG560.

Yanlış bilgi
Bağlantı yeri önemli değil.
GPU 70 derece, ağır oyun olmasına rağmen.
Büyük ihtimalle Asus modelini kullanıyorsunuz ekran kartının.
Bu yaz aylarına rağmen güzel değerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
6700 XT Phantom Gaming D kullanıyorum. Kışın 60 derece üstünü görmedim. Şu sıralar 65 derece üstünü görmedim %50 civarı fan hızıyla. Ancak bana normal geldi sıcaklıklarınız. Her kasa her ev farklıdır. Benchmark ile aynı olacak diye bir şey yok.

Sapphire Pulse modelini kullanıyorum ben. %55-60 fan hızında şu sıralar ağır oyunlarda 65 derece değerini görmüyorum ben. Red Devil modeli oldukça iyi soğutmaya sahip bir model. Fan hızı değerlerini biraz yükseltirsen 60 dereceyi bile zar zor görürsün o kartta.

6700 XT Phantom Gaming D kullanıyorum. Kışın 60 derece üstünü görmedim. Şu sıralar 65 derece üstünü görmedim %50 civarı fan hızıyla. Ancak bana normal geldi sıcaklıklarınız. Her kasa her ev farklıdır. Benchmark ile aynı olacak diye bir şey yok.

Fan hızının %'sini nasıl göreceğim bir de %50 kaç RPM denk geliyor.

Sapphire Pulse modelini kullanıyorum ben. %55-60 fan hızında şu sıralar ağır oyunlarda 65 derece değerini görmüyorum ben. Red Devil modeli oldukça iyi soğutmaya sahip bir model. Fan hızı değerlerini biraz yükseltirsen 60 dereceyi bile zar zor görürsün o kartta.

Fan hızını nasıl yükselteceğim AMD panelde ayarlama kontrolü varsayılan bende.

Fan hızının %'sini nasıl göreceğim bir de %50 kaç RPM denk geliyor.

Fan hızını nasıl yükselteceğim AMD panelde ayarlama kontrolü varsayılan bende.
Üstteki sekmelerden Performans ardından ayarlanıyor sekmesine tıklayacaksın. Orada manüel ayarlama var fan ayarı ve gelişmiş kontrol yazanları tikle kendine göre yüzdelerini belirleyebilirsin değerlerini değiştirip. Kaç rpm'e denk gelir senin kartında onu bilemem ama.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    814,1 KB · Görüntüleme: 9
Üstteki sekmelerden Performans ardından ayarlanıyor sekmesine tıklayacaksın. Orada manüel ayarlama var fan ayarı ve gelişmiş kontrol yazanları tikle kendine göre yüzdelerini belirleyebilirsin değerlerini değiştirip. Kaç rpm'e denk gelir senin kartında onu bilemem ama.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı