RX 6700 XT vs 3060 Ti sistem

Sgiyrant

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 6700 XT, Ryzen 5 5600X bir hazır sistem buldum şu şekilde;

6700 XT ekran kartı modelinde yazılımsal problemler olabileceğini düşündüğüm için aynı siteden aynı sistemi topladım, sadece ekran kartını 3060 Ti yaptım.
6700 XT ekran kartında yazılımsal, program hatalar var mıdır? WattMan gibi.

Anlamadığım bir şekilde 6700 XT sistem çok daha ucuza geliyor. Hangisini almalıyım sizce? Cevaplarsanız sevinirim gerçekten.

Ben anlamıyorum kim diyor AMD ekran kartlarında yazılımsal problemler var diye kim çıkardı bu söylentiyi. Bu arada modart PC sistem çıkaracak 13999 TL'ye RX 6650 XT ve Ryzen 5 5600 sistem onu bekleyin bu akşam gelecekmiş.

Ben anlamıyorum kim diyor AMD ekran kartlarında yazılımsal problemler var diye kim çıkardı bu söylentiyi. Bu arada modart PC sistem çıkaracak 13999 TL'ye RX 6650 XT ve Ryzen 5 5600 sistem onu bekleyin bu akşam gelecekmiş.

Cevabınız için teşekkürler. Tavsiyenize uyacağım.

Yok, 6000 serisinde çoğu yazılımsal sorunlar giderildi.

6700XT almalısın.

Cevabınız için teşekkürler. Önceden RX580 kullandığım için 6000 serisine biraz şüpheyle yaklaştım. Umarım haklısınızdır, tercihim 6700XT olacak.

Merhaba arkadaşlar, 6700 XT, Ryzen 5 5600X bir hazır sistem buldum şu şekilde;

6700 XT ekran kartı modelinde yazılımsal problemler olabileceğini düşündüğüm için aynı siteden aynı sistemi topladım, sadece ekran kartını 3060 Ti yaptım.
6700 XT ekran kartında yazılımsal, program hatalar var mıdır? WattMan gibi.

Anlamadığım bir şekilde 6700 XT sistem çok daha ucuza geliyor. Hangisini almalıyım sizce? Cevaplarsanız sevinirim gerçekten.
Tek tek topladığınızda zaten daha pahalı olacaktır.

Link atabilir misiniz ?

Sistemlerine nerden bakacağımı anlayamadım da.

Tek tek topladığınızda zaten daha pahalı olacaktır.

Link atabilir misiniz?

Sistemlerine nereden bakacağımı anlayamadım da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan gördüm yorumlardaki insanlar 13999 TL olacakmış fiyatı büyük ihitimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı