RX 6700 XT'li sistem için 750W PSU yeter mi?

Sertifika yükseldikçe içinde bulunan parçaların kaliteside artar. Yoksa sertifika alamaz zaten. Hangimiz bilmiyor birader tam olarak? 😂
Kim dedi bunu sana bilmiyorum ama öyle bir şey yok. Verimlilikle alakalı sadece sertifika. Rampage PSU'da da 80+ sertifikası var, PK serisinde de var. İç kalite aynı veya benzer mi? 🤣

@CEO of SM Technology Sertifika yükseldikçe parça kalitesinin artması olayı hem doğru hem yanlış. Genelde ana sebep ona bağlandığı için ben direkt yanlış demeyi tercih ediyorum. Ana sebep o değil yani.

Mesela şu:

Bu ürün, aşağıdaki üründen daha kötü:

Şuna bakalım:

Sertifikası Platinden bile üst, Titanyum ama performansı insanlığa hakaret bir ürün.

Bu da Gold sertifikalı ama insanlığa bir lütuf.

İşin özü sertifikanın etkenliği hususunda bir ara konu açmak lazım, sebeplerini burada uzatmayacağım tabii ama örnekler ile göstermek iyi olur bilgilendirme açısından.

@CEO of SM Technology Sertifika yükseldikçe parça kalitesinin artması olayı hem doğru hem yanlış. Genelde ana sebep ona bağlandığı için ben direkt yanlış demeyi tercih ediyorum. Ana sebep o değil yani.

Mesela şu:

Şuna bakalım:

Sertifikası Platinden bile üst, Titanyum ama performansı insanlığa hakaret bir ürün.

İşin özü sertifikanın etkenliği hususunda bir ara konu açmak lazım, sebeplerini burada uzatmayacağım tabii ama örnekler ile göstermek iyi olur bilgilendirme açısından.

Kral bu nasıl sence?

Kral bu nasıl sence?

Bunu almayı düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
İçindeki güç kaynağını bilmiyorum. Muhtemelen kalitesiz. Kasa ve PSU'yu ayrı ayrı alın ve yeni bir konu açın.

Ayrı almak istemiyorum kasalı önerebileceğiniz bir PSU sistem var mı? İşlemci 5 5600X ekran kartı 6700XT.
Kasa için Max 3000 verebilirim.

@CEO of SM Technology sertifika yükseldikçe parça kalitesinin artması olayı hem doğru hem yanlış. Genelde ana sebep ona bağlandığı için ben direkt yanlış demeyi tercih ediyorum. Ana sebep o değil yani.

Mesela şu:

Şuna bakalım:

Sertifikası platinden bile üst, titanyum ama performansı insanlığa hakaret bir ürün.

Bunlar bu arada TL değil biz yabancı ülkedemi yaşıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mesela şu:

Şuna bakalım:

Belli bir kalitede olmadan verimli olamaz zaten diye düşünüyorum ama "bu Gold ya daha iyidir" diye düşünmek de yanlış dediğiniz gibi. Teşekkürler bilgilendirme için. 💙
Bu iyidir. @Batuhan paşu

Yeni konular

Geri
Yukarı