RX 6750 XT i5 12400F sistem vs RTX 3060 i3 13100F sistem

Bu pc leri 0 yükseltme en az 5 yıl kullanır

İşlemcim çıkalı 9 yıl
Ekran kartım çıkalı 5 yıl olmuş
Rdr2,gta5,valo ... Yane günümüzde popüler sayılan oyunları gayet de güzel FPS degerleriyle oynuyorum
Ben bu tür, çok eski alet ama herşeyi süper oynuyorum diyenleri, ben zaten her seferinde 50 TL'lik benzin alıyorum diyenlere benzetiyorum. Bitmeliler bence.

Ve bunun i3 tavsiye etmememle ne ilgisi var anlamış değilim.

Yeni kartlarda WattMan nadir oluyor.
Eski kartlarda da ben rastlamadım nasip kısmet 1 tane oldu onu da direkt iade geçtim

Ben bu tür, çok eski alet ama herşeyi süper oynuyorum diyenleri, ben zaten her seferinde 50 TL'lik benzin alıyorum diyenlere benzetiyorum. Bitmeliler bence.

Ve bunun i3 tavsiye etmememle ne ilgisi var anlamış değilim.
2 yıla sorun çıkarır demişsin o yuzden imkan olsa zaten 5600 lü sisteme gecmeyi ben de isterim kardeşim ☺️

Eski kartlarda da ben rastlamadım nasip kısmet 1 tane oldu onu da direkt iade geçtim

2 yıla sorun çıkarır demişsin o yuzden imkan olsa zaten 5600 lü sisteme gecmeyi ben de isterim kardeşim ☺️
Sen dememişsin başkası demiş bu konularda uyarmayi cidden kendime yakıştırıyorum daha denemeden jackli kulaklığa USB li diye önerdiler bana geçen atıyorum çöp atiyorum çöp bir şeyi beğenmiyorlar sadece yorum odaklı gidip hayatında eline almadıkları ürün hakkında yorum yapıyorlar o yüzden zoruma gidiyor yoksa zaten miladi dolmuş parçalar farkindayim ( ama hala gideri var KWHDHSNN)

Geri
Yukarı