RX 6800 sistemin RDR 2 Benchmark sonuçları

Anlık drop var gibi hocam.Resolution scale ayarını 1.25 yada 1.5 yaparmısın ona göre düzelecektir bence 17fps olmaması gerek en düşük.Bu arada aynı kart bendede var fakat sendeki işlemci darboğaz yapabilir. Ben darboğaz yapmaması için 5800x3d ile kullanıyorum.Senin sistem 1080p de o işlemci darboğaz yapar hocam sende bottleneck test diye yapabilirsin.%5 in üstü darboğaz sayılıyor bu arada.
Bunun sebebi darboğaz olabilir gibi geliyor banada işlemcinin ekran kartından gelen bilgileri işlemeye hızının tam olarak yetmediği noktalarda özellikle işlemcinin ekstra yük altına girdiği anlarda ekran kartı kendini anlık olarak neredeyse durduruyor diye düşünüyorum.

Bunun sebebi darboğaz olabilir gibi geliyor banada işlemcinin ekran kartından gelen bilgileri işlemeye hızının tam olarak yetmediği noktalarda özellikle işlemcinin ekstra yük altına girdiği anlarda ekran kartı kendini anlık olarak neredeyse durduruyor diye düşünüyorum.
Hocam senin yapacağın en güzel iş burda ya monitörü 1440p olarak güncelliceksin yada işlemciden feragat edip işlemcini değişeceksin Başka çözümü yok gibi.Senin sistemi 1440p de test edince bak darboğaz %1.7 ye düştü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-24-15-33-48-255_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-24-15-33-48-255_com.android.chrome.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı