RX 6800 XT için en stabil sürücü nedir?

muggy

Centipat
Daha fazla  
RAM
GOODRAM IRDM PRO 16 GB 3600MHZ CL18
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria Plus G2 500GB
Ekran kartı
XFX MERC RX 6800 XT 16GB
Anakart
MSI B550-A Pro
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Şu anda 22.5.1'i kullanıyorum fakat bazen driver açılmıyor, oynadığım oyun çöküyor ve oyun çöktükten sonra masaüstü ekranında yırtılmalar oluşuyor. Daha sonrasında kasanın üstündeki tuştan reset atmak zorunda kalıyorum. (Bu arada yazmayı unutmuşum 2x8 ram)

Son düzenleyen: Moderatör:
RX6600'de uzun süreli olarak 22.5.1'i kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. Belirli bir süredir ise 22.8.2 kullanıyorum. Aynı deneyimim devam ediyor. AMD sürücülerinde bir sorun oluyorsa sistemin genelini hesaba katmak lazım.

Şu anda 22.5.1'i kullanıyorum fakat bazen driver açılmıyor, oynadığım oyun çöküyor ve oyun çöktükten sonra masaüstü ekranında yırtılmalar oluşuyor. Daha sonrasında kasanın üstündeki tuştan reset atmak zorunda kalıyorum. (bu arada yazmayı unutmuşum 2x8 RAM)

Bende aynı sürüm driver kullanıyorum ama hiçbir sorun yok sadece işlemcim Ryzen 7 5800X onun dışında sistem aynı hemen hemen.(RX 6800 XT modeli MSI)

Ben 22.5.1 ile sorunsuz kullanıyorum. Bundan önceki driver'lar da sorunsuzdu. İllaki driver değiştireceğim diyorsan 22.5.1'den önceki stabil sürüm olan 22.3.1'i öneririm.

Geri
Yukarı