Rehber RX 6800 XT vs. RTX 3080

Hocam bu testlerde adalet olsun diye ortak olanları açıyorlar. Ben DLSS açmıyor diye biliyorum. Ben bir kullanıcıyım. Aaaa AMD'de DLSS yok ben NVIDIA ekran kartına sahibim. O zaman adaletli olsun diye DLSS açmamalı mıyım diyoruz? Biraz saçma.

Arkadaş benim yanlışım var ise düzeltin lütfen.Dlss dediğimiž görüntüyü bozmuyor mu ? FPS bu sebeple yükselmiyor mu?Görüntü bozuluyor ise DLSS'nin ne anlamı var ben görüntü bozulsun diye mi vereceğim 13.000TL RTX ekran karına para,AMD'nin kendine özgü teknolojisi yok mu? sanki fps değerleri açınca aynı çıkıyor gibi incelemelerinizi orta da kalıp yapmalısınız.Bırakin ray meyi saf güce bakın aynı performansı veriyor neredeyse Nvdia 13 civarı satılıyor amd 10 arada 3bin fark var.Aradaki farka 3bin vermeye degermi suda yansima daha iyi olacakmiş da golgem camda cikacakmiş da tutturmusunuz bir nvidia gidiyorsunuz aradaki maliyetide hesaba katınız lütfen ona gore rehber yap.Çöp nedemek insanlar salak mı Amd'ye yönelmiş.Bana gore Dlss ve ray teknoloji gereksiz rehberin Nvidia üzerine olmuş.

Görüntüyü bozmuyor aksine görüntüde hiç bir değişiklik yapmadan FPS yükseltiyor. Teknolojiye niye bakmayalım. Biz kullanıcıyız. Ödediğimiz paradan bir şey beklememiz lazım. AMD'nin teknolojileri Nvidia'ya göre geride. Nvidia şuan AMD'den biraz daha önde. Ray Tracing teknolojisi öyle boşa atılacak bir teknoloji değil.

Bende bir NVIDIA kullanıcısı olarak bu rehber konusuna yeni denk geldim. Bu yanlış ve taraflı bir karşılaştırma olmuş. Birinde DLSS aç diğerinde Fidelity'yi açma, tamamen NVIDIA taraflı fan karşılaştırması olmuş. El insaf bir de rehber olarak yayınlanmış, insanları yanlış yönlendirmeyin.

Rehberin yapıldığı zaman FSR var mıydı ki?

Rehberin yapıldığı zaman FSR var mıydı ki?

FSR 2021 Haziran ayında duyuruldu haklısın, rehber güncellenmeli o zaman. Gerçi yine de taraflı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Pardon FidelityFX ne diye yazmış zaten karşılaştırmada, demek ki fidelity var o tarihlerde.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…