RX 7700XT sistem vs 4060 Ti sistem

Kesinlikle 7700xt 12gb olması öne taşıyor zaten ve 4060 ti 16gb'dan daha iyi performansı var

Kesinlikle 7700xt 12gb olması öne taşıyor zaten ve 4060 ti 16gb'dan daha iyi performansı var
Ben de uzun uzun araştırdım 7700xt kesinlikle daha mantıklı ama fsr dlss kadar iyi çalışıyor mu falan pek bilgim yok. Oyun testlerine baktığımda da 7700xt ciddi anlamda önde

7700XT daha mantıklı.

Ben de uzun uzun araştırdım 7700XT kesinlikle daha mantıklı ama FSR DLSS kadar iyi çalışıyor mu falan pek bilgim yok. Oyun testlerine baktığımda da 7700XT ciddi anlamda önde.

Çalışıyor ama teknolojiler aynı çalışmıyor FSR biraz daha çamurlu ama yine de daha güçlü olduğunu değiştirmez.

Ben de uzun uzun araştırdım 7700xt kesinlikle daha mantıklı ama fsr dlss kadar iyi çalışıyor mu falan pek bilgim yok. Oyun testlerine baktığımda da 7700xt ciddi anlamda önde
Oyun testlerine bakmışsın zaten fsr'lı veya fsr'sız ne kadar iyi olduğunu görmüşsün hocam 7700xt gerçekten güçlü

Peki fiyat yeteri kadar uygun mu yoksa kampanya aramalı mıyım? Piyasada daha ucuza hiçbir sistem bulamadım ve parçaları da kaliteli. @Thorcuk

Peki fiyat yeteri kadar uygun mu yoksa kampanya aramalı mıyım? Piyasada daha ucuza hiçbir sistem bulamadım ve parçaları da kaliteli.
Bundan daha iyi f/p bir şey yoktur diye düşünüyorum belki okul sonu vs. karne indirimine girebilir hiç bir bilgim yok bilgisi olan birisi varsa yazar mutlaka

7700XT alın hocam DLSS ve fg yi mod kurup açarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…