RX480 vs GTX1060

Furkanckan12

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. 2 ay önce topladığım sistemime ekran kartı alacağım fakat kararsızım. RX480 mi almalıyım yoksa GTX 1060 mı? Ayrıca RX480 alırsam Asus Rog Strix mi almalıyım yoksa MSI Gaming X mi?

Sistem:
  • MSI H110M Gaming Anakart
  • Intel Core i5 6500 İşlemci
  • Gskill Aegis 8x2 16GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Rx580 de düşünebilirsin. Ben olsam Rx580 alırdım. GTX 1060'dan daha iyi performans veren bir kart. Rx480-GTX1060'da ise hangisi ucuzsa onu al. GTX 1060'da da 6GB modelinden şaşma.
Marka seçiminde Evga, MSI veya Asus öneririm. AMD'de de ise Asus ve MSI'ı önerebilirim. Eğer MSI veya Asus alacak kadar param yok ama daha ucuza Sapphire var diyorsan o modeli de alabilirsin. Tabii 8GB olmasını öneririm.

Soruyu sormadan önce Sosyal'de aratırsanız daha iyi olur, bu soru en çok sorulan sorulardan biri. RX 580 alın. Bütçeniz kısıtlı ise en ucuz olanı alın, bütçe ile sıkıntınız yoksa STRIX soğutma bakımından Gaming X'den bir tık daha önde.

Soruyu sormadan önce Sosyal'de aratırsanız daha iyi olur, bu soru en çok sorulan sorulardan biri. RX 580 alın. Bütçeniz kısıtlı ise en ucuz olanı alın, bütçe ile sıkıntınız yoksa STRIX soğutma bakımından Gaming X'den bir tık daha önde.
Teşekkürler zaten STRIX'mi Gaming'mi diye kararsız kaldığımdan böyle bir konu açma gereği duydum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı