RX5 80 sistem Witcher 3 hangi ayarlarda oynamalıyım?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim: Ryzen 5 3500X, RX580 8 GB, 16 GB RAM 8X2.

Bu sistemle hangi ayarlarda oynamalıyım? 768P monitörüm var. Ultra'da oynarım sandım ama hep drop yiyorum. Siz hangi ayarları önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğünüz ile alakalı büyük ihtimalle yaşadığınız FPS düşüşleri. Sizin sisteminizden bir tık daha kötü bir sistem ile Ultra ayarlarda sorun olmadan oynayabiliyorum çünkü. Hairworks'ü kapalı yeşillik çizim mesafesini de High'a alın gözle görülebilir bir FPS artışı yakalarsınız.

i5 4460, RX 570 8 GB RAM ile oyunu Ultra, Yüksek ayarlar karışık bir biçimde oynuyorum. Üstüne lighting modu gibi FPS düşürecek modlar da kurulu olmasına rağmen hiçbir drop yok, akıcı bir şekilde oynuyorum.

Maksimum Kare'yi 60'a sabitedim.

Hairworks aşırı FPS düşürüyor. Zaten AMD kullanıyoruz, bizim için bir farkı olmuyor. Hairworks ayarlarının hepsini kapatın.

Arkaplan karakterleri sayısını Yüksek yapın.

Gölge, Su, Arazi, Doku, Yeşillik Görüş Menzili, Ayrıntı seviyesini Ultra'ya çekebilirsiniz. Su ve yeşillik görüş menzili size bağlı, dilerseniz Yüksek de yapabilirsiniz.

Çimen yoğunluğunu Orta yapın.

İleri Düzey İşleme kısmındaki "Kenar Yumuşatma" seçeneğini kapatın. Diğer seçenekleri açabilirsiniz. Ben de bir FPS düşüşü olmuyor.

Benim ayarlarım bu şekilde. 60 Hz bir monitöre sahibim ve 60 FPS sabit oynuyorum oyunu.

Geri
Yukarı