RX550 ekran kartı nasıl çıkarıp takılabilir?

Tamamdır hocam. Korkmayın. Görüntü gelirse sıkıntı yok.
Hocam söktüm vidaları kartın mandalini da açtım sanırsam kart sallanıyor ama gelmiyor güç mü uygulamam gerek biraz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mandal açıksa biraz asılıp alın. Mandala dikkat edin.

Mandal açıksa biraz asılıp alın. Mandala dikkat edin.
Hocam gelmiyor ekran kartı mandal da açık galiba fazla zorlamaya çalışıyorum vandalı kırarım diye ama açık büyük ihtimal az ittirince geri gitti zaten.

Evet hocam. Bastırınca kilitler. Sizde epeyce heyecan var. Aslında basit bir işlem. Maalesef buradan ancak bu kadar yardımcı olabiliriz.

Evet hocam. Bastırınca kilitler. Sizde epeyce heyecan var. Aslında basit bir işlem. Maalesef buradan ancak bu kadar yardımcı olabiliriz.
Hocam bazı baktığım videolara göre bazı kişiler mandalda basılı tutarak ekran kartını sağa sola döndürerek çıkartıyor. Öylemi çıkartmam lazım ? Ben vandalı açıp çıkartmaya çalışıyorum.

Evet hocam. Öyle deneyin.

Tamamdır hocam. Kırık yoksa sıkıntı da yok.

Tamamdır hocam. Kırık yoksa sıkıntı da yok.

Hocam temizledim ekran kartını taktım vidaları sıktım. Kabloları bağladım. Bilgisayar şu an gayet iyi çalışıyor. Yardımlarınız için çok teşekkürler. Aklıma anakarta düşen vida geldi sorun yaratmaz değil mi . Şaka bir yana sağ olun hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaratmaz hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…