RX550 sisteme Steam'den oyun önerisi

MEHMETSELMAN1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba "Steam" adlı platforma bugün giriş yaptım ve 40TL yükledim. Hangi oyunlar alınır bilmiyorum. 40TL bandında Türkçe yamalı ve Türk yapımı oyun önerir misiniz? Bilgisayarım: i5-3470, 8 GB, 240SSD, 500GB, DDR5 RX550 4 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabınız için teşekkürler.
en yakın indirim hazıranda ancak haftada bir kontrol edip bazı oyunlar indirime girmiş oluyor çoğu oyunu bilgisayarınız kaldırır ancak bazı oyunları oynayamayabilirsiniz sistem gereksinimlerine bakın kendi sevdiğiniz tarzda oyunları takip edin ve ayrıca çok fazla kaliteli türk oyunu yok malesef o yüzden sırf türk oyunu diye para vermeyin çoğu kalitesiz. Epic gamesde şuan indirim var oralarada bakın.

İndirimleri beklemenizi tavsiye ederim.
Steam indirimlerinde 20TL altina çok güzel oyunlar satılıyor. İndirimler başladığı zaman yine tavsiye verebiliriz.

Çok fazla güzel Türk yapımı oyun yok. Türkçe oyunlara ise Steam'in arama kısmında dilleri filtrelerseniz Türkçe desteği olan oyunlara bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
İndirimleri beklemenizi tavsiye ederim.
Steam indirimlerinde 20TL altina çok güzel oyunlar satılıyor. İndirimler başladığı zaman yine tavsiye verebiliriz.

Çok fazla güzel Türk yapımı oyun yok. Türkçe oyunlara ise Steam'in arama kısmında dilleri filtrelerseniz Türkçe desteği olan oyunlara bakabilirsiniz.
teşekkür ederim ben dillerin filtrelendiğini bilmiyordum.Potentia adlı oyunu almayı düşünüyorum sence güzel mi?

Teşekkür ederim.

teşekkür ederim ben dillerin filtrelendiğini bilmiyordum.Potentia adlı oyunu almayı düşünüyorum sence güzel mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Enis kirazoğlu inceledi ve çok kısa süren bir oyun ayrıca pek başarılı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı