RX550 ve i5-2400S darboğaz yapar mı?

GTX 750ti çok eskidi rx460 alabilirsin bence 2.el.
Dostum youtube'da bir kanal rx460 ile ikinci el bir sistem topladıktan sonra o kartın fiyatları fazla arttı. Ayrıca çok eski bir kart mining olma ihtimali ve aldıktan 1 ay sonra sorun yapması vesaire problem yaşamak istemiyorum beni 4 5 ay idare etsin yeterli.

Dostum YouTube'da bir kanal RX460 ile ikinci el bir sistem topladıktan sonra o kartın fiyatları fazla arttı. Ayrıca çok eski bir kart mining olma ihtimali ve aldıktan 1 ay sonra sorun yapması vesaire problem yaşamak istemiyorum beni 4 5 ay idare etsin yeterli.

Aldığın bütün ikinci el kartlarda mining olma ihtimali var ona bakarsan :).

Aldığın bütün ikinci el kartlarda mining olma ihtimali var ona bakarsan :).

AMD RX serisi tarafında RX 470 aşağısındaki kartlar gücü sebebiyle mining alanında neredeyse hiç tercih edilmemekte bilginize. Yerinizde olsam ikinci elden GTX 750 Ti, RX 460 gibi kartlar kovalardım.

AMD RX serisi tarafında RX 470 aşağısındaki kartlar gücü sebebiyle mining alanında neredeyse hiç tercih edilmemekte bilginize. Yerinizde olsam ikinci elden GTX 750 Ti, RX 460 gibi kartlar kovalardım.

Bakın anlatamadığım şey şu arkadaşlar beni 4 5 ay idare edebilecek bir kart istiyorum ve kovalayacak vaktim yok şu an girip bakarsanız GET açan bile yok zaten söylediğiniz kartlar 2.elden 600'den fazla rakamlarla satılıyor GET istediğinizde GET ücretini de sizden alıyorlar ve riske girmek de istemiyorum.

O zaman fazla kurcalamaya gerek yok. İkinci elden GT 1030, GTX 750, 750 Ti, RX 550 üçünden birini alıp geçin.

O zaman fazla kurcalamaya gerek yok. İkinci elden GT 1030, GTX 750, 750 Ti, RX 550 üçünden birini alıp geçin.

RX550 Hepsiburada'da indirimde şu an 600TL tam onu almayı düşünüyorum sıfır olarak. Ama oynadığım oyunlarda yapacağı sorun fazla olur mu yani bottleneck testi yaptım bir sitede ve %9-10 civarı yazıyor ne kadar sorun yaratır?

İnternette RX 550'nin oyunlarda verdiği FPS değerlerini bulabilirsiniz fakat yine de 2. el bir GTX 750 Ti almak daha mantıklı olacaktır.

Geri
Yukarı