RX560 ekran kartına sistem önerisi

EnesDemir06

Centipat
Daha fazla  
Elimde RX 560 ekran kartı var ekran kartıma uygun anakart işlemci ve RAM almak istiyorum kasa ve PSU mevcut. 10 bin TL bütçem var. Hangi ürünleri önerirsiniz?

10k bütçede elinizdeki kartı satıp yeni sistem almanız daha iyi olur, RX 560 ile uğraşmanıza gerek yok.

10k bütçede elinizdeki kartı satıp yeni sistem almanız daha iyi olur, RX 560 ile uğraşmanıza gerek yok.

Hocam toplanmış sistem almayı pek düşünmüyorum.

Bütçenin hepsini kullanmayı düşünüyorsanız yine ekran kartını satıp yeni sistem toplamanız daha iyi olur.
PSU ve kasa modeliniz nedir?

Reis PC'yi 20 gün sonra falan toplamayı düşünüyorum şimdi araştırma yapıyorum söylemeyi unuttum bu bütçeye artı bir de monitör almayı düşünüyorum bu yüzden pek ekran kartını değiştirmeye niyetim yok PSU markasını bilmiyorum ama iyi bir PSU olduğunu forumda sormuştum onlar iyi dediler söylediler kasa markalı bir kasa değil ama yeterli olacağını düşünüyorum bir de eski HDD'lerden mevcut şu an PC de onlarla kullanacağım bir anakart almak istiyorum eğer PSU ve kasa yetersiz gelirse onları sonra alabilirim şu an bana RX560 ile darboğaz yapmayacak güzel bir işlemci ve 16 GB RAM ile monitör önerin var mı?

Geri
Yukarı