RX560 ve R3 1200 AF sistem toplama

353072

Picopat
Uzun süren araştırmam sonucu 2800 TL'ye tekrardan bir sistem kurdum son kez fikirlerinizi bekliyorum.
Parçalar uyumlu mudur?
Bir de işlemcinin kendi soğutucu fanı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve kasa kötü. Diğer parçalara anakart dışında normal, anakart da sisteme göre biraz yüksek.

O kasanın benzeri 50TL ye satlıyor bari yeni nesil PSU koyma yeri alt kısımda olanlardan al. Şöyle;

Alternatif 1
Alternatif 2
Alternatif 3
Alternatif 4

Bu kasalardan birini al yukarıdaki kasa ve PSU yu alma. Ekran kartı olarak da ikinci el RX460 al ama sıfır RX560 alma daha dün yazdım benzer bir konuya. 4 kişiden 3'üne arızalı geliyor kronik sorunlu model.

Ekran kartı ve kasa kötü. Diğer parçalara anakart dışında normal, anakart da sisteme göre biraz yüksek.

O kasanın benzeri 50TL ye satlıyor bari yeni nesil PSU koyma yeri alt kısımda olanlardan al. Şöyle;

Alternatif 1
Alternatif 2
Alternatif 3
Alternatif 4

Bu kasalardan birini al yukarıdaki kasa ve PSU yu alma. Ekran kartı olarak da ikinci el RX460 al ama sıfır RX560 alma daha dün yazdım benzer bir konuya. 4 kişiden 3'üne arızalı geliyor kronik sorunlu model.
Rx560'in sorunlu olduğunu ilk defa sizden duydum :(
Hocam benim plan şu 1-2 yıl bu sistem beni götürsün sonra zaten işlemci ekran kartı değişimi yapacağım

Geri
Yukarı