RX570 Ekran Kartı için 2000 TL işlemci önerisi

Pencil

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ryzen 3 2300x işlemcim ve RX570 (4gb) ekran kartım var. Ancak işlemci yetersiz geliyor gibi. Yükseltmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Bütçe 1500-2000 TL.

Son düzenleme:
R5 3600, R7 2700X.
Bende R5 3600 düşünüyordum. Ancak ekran kartının düşük kalma durumu var. Oynadığım oyunlar valorant, Rainbow Six tarzı rekabetçi oyunlar. Bu işlemci ordaki fps'imin artmasını sağlar mı?

Bende R5 3600 düşünüyordum. Ancak ekran kartının düşük kalma durumu var. Oynadığım oyunlar valorant, Rainbow Six tarzı rekabetçi oyunlar. Bu işlemci ordaki fps'imin artmasını sağlar mı?
Valorant işlemciden beslenen bir oyundur FPS'niz artacaktır

Valorant işlemciden beslenen bir oyundur FPS'niz artacaktır
Teşekkür ederim. Ancak bir sorum daha var, FPS % kaç artar? Şu anda 120-140 arası fps alıyorum ama dropla birlikte 90'a kadar düşüyor.
İncehesabın Gaming gecelerinde Ryzen 5 5600X 2600 liraya düşüyor bence biraz artırıp onu alabilirsin.
Ekran kartım çok düşük kalıyor o işlemcinin yanında

Teşekkür ederim. Ancak bir sorum daha var, FPS % kaç artar? Şu anda 120-140 arası fps alıyorum ama dropla birlikte 90'a kadar düşüyor.

Ekran kartım çok düşük kalıyor o işlemcinin yanında
şuanki işlemciniz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…