RX570 sistem Cyberpunk 2077 performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10
RAM'den dolayı sürekli drop yersiniz. Aldığınıza değmez. 8 GB RAM yetmiyor oyuna. 16 GB RAM ile bile sağlıklı oynanmıyor. Oyun zaten optimize özürlü. 5-6 ay sonra alın oyunu. O zamana kadar anca düzeltirler.
Drop yenmiyor. Bizzat 8 GB RAM ile oyunu oynuyorum. Biraz FPS etki ediyor olabilir ama kesinlikle düşük ayarlarda 8 GB RAM yetiyor.

Bence şimdi satın almayın, oyun PS Store den kalktı diğer yerlerden de kalkıp kalkmayacağı belli değil.

Geçen günlerde bir sistem topladım sıkıntısız çalışıyor ve yeni çıkan Cyberpunk 2077'yi oynamak istiyorum. Fakat düşük FPS'de oynamak yerine hiç almamayı tercih ederim, oyunun fiyatı biraz pahalı ve öğrenciyim. Boşu boşuna para vermek istemiyorum düşük FPS'de oynayacaksam.
Acaba bu sistem özellikleri ile kaç FPS alırım?
-AMD Ryzen 3 3200G işlemci.
- G.Skill 8 GB 3200MHz RAM.
-MSI RX 570 Armor 8G OC ekran kartı.

Aynı soruyu bende sordum RX550 ile başka kimse kullanmadığı için test amaçlı korsan indirdim düzgün çalışsa alacaktım tabii ama 25FPS her şey en düşükte.

8 GB RAM takarsanız Ryzen FPS arttırma yöntemi ile mediumda oynarsınız oyunun son sürümünü. RAM almayacaksanız oyunu almanızı önermem.

Geri
Yukarı