RX570 ve R5 1600 sistem nasıldır?

@aliunbeaten
Evet, ben de RX570 kullanıyorum ve her oyunu en yüksek grafiklere alıyorum, The Withcer 3 1080P Ultra'da 50FPS falan, uzun süredir GTA 5 oynamıyorum ama çok daha fazlaydı.

Almamalımıyım?Diğer PSU biraz pahalıda.Ve ya 300TL civarına başka PSU önerebilirmisiniz?

Almamalı mıyım? Diğer PSU biraz pahalı da. Veya 300TL civarına başka PSU önerebilir misiniz?
Hayır yanlış anladınız. Sizin attığın sitedeki PSU benim ilk önerdiğim değil, farklı bir model. Yoksa önerdiğimin aynısını bulabilirseniz çok iyi olur.

Hayır yanlış anladınız. Sizin attığın sitedeki PSU benim ilk önerdiğim değil, farklı bir model. Yoksa önerdiğimin aynısını bulabilirseniz çok iyi olur.
Bulamadım maalesef.
Anladım ama bulamıyorum o PSU'u.Benim gösterdiğimi alırsam sıkıntı olurmu?

Bu bi tık pahalı ben en iyisi yukarıda attığımı alayım.Yardımın için teşekkürler.
Bu attığınız PSU 80+ sertifikalımıdır?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…