RX5700 vs RTX2060

AhmetAk12

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RX 5700 XT Gaming X alabiliyorsanız öneririm, lakin fiyatı ne kadar oluyor eklediğiniz zaman? Belki daha mantıklı sistem toplayabiliriz. Konu açın ve beni etiketleyin.

Bu 2 kasadan birini alacağım, 7000-7200 civarı kasa varsa daha iyi onu da alabilirim. İtopya'dan olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye pahalanmış bu kadar Nitro 3200 civarı bulunuyordu. Aşağıda 200 TL daha ucuz İtopya'ya göre kar kardır.

Arkadaş İtopya'dan istemiş, Düzgün bir şekilde okuyun lütfen. Ayrıca benim seçtiğim Nitro+ SE olan modeli.

Son düzenleme:
Niye gerildin ki bu kadar daha düzgün cevap verebilirsin Ayrıca SE'nin performans farkı yok adama boşuna neden para harcatıyorsun? Gaming X eklesin 3187 TL'ye 500 TL kar etsin.
Gaming X'de eklenebilir, Lakin RGB olması ve Çekirdek hızının yüksek olması beni cezbetti. Gerilmedim, Lütfen eklemeyi unutmuşum dostum

Niye gerildin ki bu kadar daha düzgün cevap verebilirsin Ayrıca SE'nin performans farkı yok adama boşuna neden para harcatıyorsun? Gaming X eklesin 3187 TL'ye 500 TL kar etsin.
Hangi modeli en iyisi bunların asusun 3 fanlısı nasıl ?

Hangi modeli en iyisi bunların asusun 3 fanlısı nasıl ?
XT modelinde. Asus Rog Strix, Sapphire Nitro+, Msi Gaming X, PowerColor Red Devil hepsi de eşit denebilir. Asus'a boşa vermeye gerek yok. Bunların içinden en ucuzu neyse onu al hiçbiri üzmez seni.

XT modelinde. Asus Rog Strix, Sapphire Nitro+, Msi Gaming X, PowerColor Red Devil hepsi de eşit denebilir. Asus'a boşa vermeye gerek yok. Bunların içinden en ucuzu neyse onu al hiçbiri üzmez seni.
asus çok ısınıyor diyorlar ama 90 derecele çıkıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…