RX580 kartına denk güncel NVIDIA kart önerisi

234234rrr

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, kullandığım 3D tasarım programında artık render alamadığım için AMD kartımı değiştirmek istiyorum. Artık kullandığım program(Blender) hıp destekli kartları desteklediğinden mütevellit NVIDIA kart almak istiyorum. Uzun süredir piyasaya hakim olmadığım için hangi ekran kartlarının ne seviyede ve ne performans verdiklerini bilmiyorum. RX580 muadili ya da daha yüksek bir ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. İkinci el veya sıfır olması fark etmez. Sadece grafik tasarımda kullandığım Sapphire Nitro+ 8G RX580 kartımı da ikinci el olarak elden çıkartmak istiyorum, sizce ne kadara çıkmalı?

Merhabalar, kullandığım 3D tasarım programında artık render alamadığım için AMD kartımı değiştirmek istiyorum. Artık kullandığım program(Blender) hıp destekli kartları desteklediğinden mütevellit NVIDIA kart almak istiyorum. Uzun süredir piyasaya hakim olmadığım için hangi ekran kartlarının ne seviyede ve ne performans verdiklerini bilmiyorum. RX580 muadili veya daha yüksek bir ikinci el veya sıfır ekran kartı fark etmeksizin önerilerinizi bekliyorum. Sadece grafik tasarımda kullandığım Sapphire Nitro+ 8G RX580 kartımı da ikinci el olarak elden çıkartmak istiyorum, sizce ne kadara çıkmalı?
Bütçe?

RX 580'in rakibi 1650 Süper normalde. Ama piyasada bunu bulmanız zor. Elinizdeki kart 4500 - 5500 arasına gider diye düşünüyorum. Üstüne de biraz eklerseniz 7000 TL'ye kadar RTX 2060 veya RTX 3050 alabilirsiniz. O kadar çıkamazsanız 1660 Ti veya 1660 Süper kovalarsınız.

Hiç bir sıkıntısı yok. Sadece grafik tasarımda kullandım kartı ve ayrıca 2 ayda 1 temizliyorum toz tutmaması için. Isı değerleri olabildiğince düşük. Ama 7.500TL'ye alıcı bulur mu onu bilmiyorum...
7500'e sıfır 2060 alınıyor. Kimse vermez o parayı. Miningci de vermez oyuncu da.

Geri
Yukarı