RX580 Oyunlarda siyah ekran

countersensey

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar benim sorunum oyunlarda siyah ekran hatası alıyorum.

Sistemim: R5 3500X RX580 B450S2H anakart 16 GB RAM 600W PSU.

İnternette gezinirken herhangi bir sorun olmuyor ama oyunlarda CS:GO Fortnite Valorant vs diğer oyunlardaolsun oynadıktan.

Yaklaşık 15-20 dk sonra ekran gidiyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor kapatıp açınca düzeliyor sistemide yeni aldım 1-2 ay oldu.

Korkuyorumda bir şey olacak diye

Son düzenleyen: Moderatör:

İnternette gezinirken herhangi bir sorun olmuyor ama oyunlarda CS:GO Fortnite Valorant vs diğer oyunlardaolsun oynadıktan.

Yaklaşık 15-20 dk sonra ekran gidiyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor kapatıp açınca düzeliyor sistemide yeni aldım 1-2 ay oldu.

Korkuyorumda bir şey olacak diye.

Hocam merhabalar aynı sorunu bende aynı kartta yaşamıştım maalesef İstanbul'da kant bilgisayar diye bir yere tamire gönderdim bana chipset arızası olduğunu tamir masrafı ise 450-500TL olacağını söylediler. Muhtemelen karta yük binince sorun ortaya çıkıyor geçmiş olsun.

Korkuyorumda bir şey olacak diye
Sistemi nereden ve kimden aldınız ? Kartın garantisi var mı ?

Geri
Yukarı