RX580 vs RTX 2060

RX580 RTX2060'ın rakibi bile olamaz.

Satın alacaksa sorun yok ama başa baş takas yapacaksa kesin bit yeniği var

RX 580 8 GB'ın üzerine para bile alması gerekebilir çünkü mining için biçilmiş kaftan. RTX 2060 mining için f/p olmayan kartlardan birisi 1660 Super bile daha iyi.

RX 580 8 GB'ın üzerine para bile alması gerekebilir çünkü mining için biçilmiş kaftan. RTX 2060 mining için F/P olmayan kartlardan birisi 1660 Super bile daha iyi.

Bir 2060 bios modlamaya gerek kalmadan ortlama 30 Mh/s verebiliyor ve altcoin desteği çok daha fazla şu anda bile ETH'den daha fazla kazandıran birden fazla coin kazabiliyor. Üstüne para verdirecek bir durum yok.

Ben 2060 Rog kullanıyorum. Kartı eski driver bozuk AMD kartlarla karşılaştırmak olmaz. Rakibi 5600 XT. Driver sorunlu o da. 580 çöp kart.

Ben 2060 Rog kullanıyorum. Kartı eski driver bozuk AMD kartlarla karşılaştırmak olmaz. Rakibi 5600 XT. Driver sorunlu o da. 580 çöp kart.
Aynen kanka AMD çöp. Sen Nvidia kartlara fahiş fiyat vermeye devam et.

Çöp olduğunu düşünmüyorum tabiki 2060 daha yeni bir kart olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…